fbpx

Veeda öö KÄRG'is!

 • Voose Päikesekodu

  Voose Päikesekodu on täis positiivset energiat! Ainulaadne põhuplaatidest maja laeb akud täis nii endal kui ka teda külastavatel inimestel. Tule proovi ise – Kõrvemaa metsade kristallpuhas õhk ja Voose pöörane ajalugu annavad kokku uskumatult hea auraga laadimispunkti kõikidele!

  Korraldame ainulaadseid meeskonnavaimu tõstvaid muusikateraapia seansse ettevõtete kollektiividele, käime energiat ammutamas ürgses metsas ja rabas, jalutame iidsete legendide jälgedes Harjumaa kõrgeimates mägedes. Viime läbi ka kultuuriloolisi ringreise ja rendime Päikesekodu ruume seminarideks ja esitlusteks

  Kõrvemaa ürgsete metsade ja rabade vahetus läheduses avati maailma esimene Kärjeküla! Tegemist on patenteeritud konstruktsiooniga ja üleni põhuplaatidest ehitatud magamiskabiinidega Voose Päikesekodu juures. Nendes magamine on tervislik ja kosutav uni on garanteeritud!

  Broneeri oma elamus NÜÜD – tanel.talve@gmail.com

 • Hexahouse

  Viljapõllu servas asuvas privaatses minimajas saad päriselt lõõgastuda – siin pole televiisorit, wifit ega liigseid asju. On ainult puhkamiseks vajalik.
   
  Toas on kaheinimesevoodi ja reguleeritava valgustugevusega laelamp. Suur aken ja katuseaknad loovad avara ja valgusküllase ruumi. Kohe ukse taga on kümblustünn (kasutatavus sõltub ilmastikust) ja kärjesaun koos WC ja dušiga. Sauna kasutamise aeg ja kordade arv ei ole piiratud. Soovi korral saad kasutada kohvikumaja täisvarustusega kööki (seal on wifi ka).
   
  Ideaalne võimalus ennast kõigest välja lülitada! Majutus minimajas on aastaringselt mõnus ja soe. Ja selleks, et teie majutuse elamus oleks veel suurem, ootab teid saabumisel toas Siidrikoja vahutav rabarberi- & maasikavein “Rosie”, mille aroomis põimuvad rabarber ja maasikas luues täiesti uue ja eriti peene elamuse.
   

  Broneeri oma elamus NÜÜD – indrek@maripuu.eu

 • Hutch Accommodation

  Ilmselt parim paik põgenemiseks argipäeva eest neile Ida-Virumaal, kes armastavad merd, vaikust ja aega endale.
  Koht kus kogeda kõikide oma meeltega seda hingematvat vaadet kui Päike loojub silmapiiril!
  #romantic #getaway #seaside

  Broneeri oma elamus NÜÜD – www.airbnb.com/h/kargtoilas