Veeda öö KÄRG'is!

 • Voose Päikesekodu

  Voose Päikesekodu on täis positiivset energiat! Ainulaadne põhuplaatidest maja laeb akud täis nii endal kui ka teda külastavatel inimestel. Tule proovi ise – Kõrvemaa metsade kristallpuhas õhk ja Voose pöörane ajalugu annavad kokku uskumatult hea auraga laadimispunkti kõikidele!

  Korraldame ainulaadseid meeskonnavaimu tõstvaid muusikateraapia seansse ettevõtete kollektiividele, käime energiat ammutamas ürgses metsas ja rabas, jalutame iidsete legendide jälgedes Harjumaa kõrgeimates mägedes. Viime läbi ka kultuuriloolisi ringreise ja rendime Päikesekodu ruume seminarideks ja esitlusteks

  Kõrvemaa ürgsete metsade ja rabade vahetus läheduses avati maailma esimene Kärjeküla! Tegemist on patenteeritud konstruktsiooniga ja üleni põhuplaatidest ehitatud magamiskabiinidega Voose Päikesekodu juures. Nendes magamine on tervislik ja kosutav uni on garanteeritud!

   

  Broneeri oma elamus NÜÜD – tanel.talve@gmail.com

 • Vango Imedemaa

  Vango Imedemaa on uusim koht, kus pakutakse kõiki KÄRGi eeliseid. Pooletunnise autosõidu kaugusel Pärnust, Vango Imedemaal, saab sõita läbi metsa ning kõrvade ja südamega puude melu kuulata.

  Aega saab veeta ka saunas, ujumas, piknikul või pallimänge mängides. Mõni veedab sünnipäevi kosutavate metsade vahel, teised seminaripäevi. Mõni sirutab graatsilise joogapoosi tõusva päikese poole, teised aga eelistavad väikesel järvel päevitada ja lindudele laulda. Ükskõik, mis teid Vangosse kutsub, ootab KÄRG teid seal!

   

  Broneeri oma elamus NÜÜD info@vango.ee