TUNNE VABADUST!

KÄRG’e saab kasutada aastaringselt, see kasutab täielikult päikeseenergiat ja seda saab hõlpsasti transportida igal ajal ja igale poole, kuhu iganes soovite. Päikesepaneelid pakuvad mugavust kõikjal – kasutage valgustust, ventilatsiooni, laadige oma mobiiltelefoni jne. KÄRG’il on nutikas disainilahendus, kus on piisavalt ruumi ning mida kasutatakse optimaalselt. See tähendab, et väikest hoonet – ainult väljastpoolt 12-20m2 – saab hõlpsalt kohaliku omavalitsuse heakskiidu, kuid seestpoolt on see avar ja hubane. KÄRG pakub võimalust ise valida maja kasutusotstarve – puhkamiseks, muusika tegemiseks, saunaks või kontoriks.

VÄÄRTUSTA OMA AEGA!

KARG tervitab teid alati oma nutika lahendusega, sest see soojeneb väga kiiresti, kõigest 10 minutiga, mis tähendab, et puhkust pole vaja pikalt ette planeerida. Tänu kasutatud materjalidele tagab KÄRG hea sisekliima, mis omakorda tagab põhjaliku une ja puhkuse. Kuna KARG’e saab hõlpsasti transportida teie unistuste paika, saate lõõgastuda täpselt seal, kus soovite – vee ääres, üksildasel saarel või kalju ääres.

TOIDA OMA VAIMU!

KÄRGis puhkades saate tunda end loodusega ühes. KÄRG sobib ideaalselt vaimseks tööks või puhkuseks igapäevasest kiirest elustiilist. Vaid üks päev kuus on piisav, et võtta aega, et lasta end lõdvestuda ja ennast laadida, suurendades sellega igapäevase töö efektiivsust. Või kolige oma töö KÄRG-i, sest vaimset tööd toetava kontorikeskkonna seadistamine on alati lihtsam kui tavalises kontoris rutiinselt töötades. Sama kehtib ka KÄRG stuudio kohta. Valige KÄRG ja laske inspiratsioonil voolata.

TOETUS LOODUSEST!

KÄRG on valmistatud kõige looduslikumatest ehitusmaterjalidest, mis täna turul saadaval on, et tunda end loodusega ühes.
Ükski teine ettevõte turul, mis pakub väikesemaju, ei kasuta nii suures osas looduslike materjale kui KÄRG – KÄRG koosneb põhuplaatidest, tselluvillast (soojustus) ja puidust.

  • Põhuplaadid tagavad hoones väga hea mikrokliima, heliisolatsiooni, soojusisolatsiooni ja soojusregulatsiooni. Põhuplaadid salvestavad soojust, mis tagab hoones pikaajalise stabiilse temperatuuri. See vähendab ka temperatuuride erinevusi suvel ja talvel.
  • Tselluvilla heaks omaduseks on koguda niiskust enda sisemusse ja seda aja jooksul eraldada. Mineraalisolatsioonimaterjalidel see omadus puudub. Tselluvilla “hingav” omadus tähendab, et ei ole vaja kasutada täiendavaid aurutõkkeid. Aurutõkke puudumine laseb hoonel paremini hingata, tõstab mikrokliima kvaliteeti ja kõrvaldab kondensatsiooniveega tekitatavad kahjustused. Lisaks hoiab tselluvill konstruktsiooni niisketel aastaaegadel kuivana, mis vähendab külmasildade teket ja pikendab konstruktsioonide kasutusiga.