fbpx
 • Voose Päikesekodu

  Voose Päikesekodu on täis positiivset energiat! Ainulaadne põhuplaatidest maja laeb akud täis nii endal kui ka teda külastavatel inimestel. Tule proovi ise – Kõrvemaa metsade kristallpuhas õhk ja Voose pöörane ajalugu annavad kokku uskumatult hea auraga laadimispunkti kõikidele!

  Korraldame ainulaadseid meeskonnavaimu tõstvaid muusikateraapia seansse ettevõtete kollektiividele, käime energiat ammutamas ürgses metsas ja rabas, jalutame iidsete legendide jälgedes Harjumaa kõrgeimates mägedes. Viime läbi ka kultuuriloolisi ringreise ja rendime Päikesekodu ruume seminarideks ja esitlusteks

  Kõrvemaa ürgsete metsade ja rabade vahetus läheduses avati maailma esimene Kärjeküla! Tegemist on patenteeritud konstruktsiooniga ja üleni põhuplaatidest ehitatud magamiskabiinidega Voose Päikesekodu juures. Nendes magamine on tervislik ja kosutav uni on garanteeritud!

  Broneeri oma elamus NÜÜD – tanel.talve@gmail.com

 • Hexahouse

  Viljapõllu servas asuvas privaatses minimajas saad päriselt lõõgastuda – siin pole televiisorit, wifit ega liigseid asju. On ainult puhkamiseks vajalik.
   
  Toas on kaheinimesevoodi ja reguleeritava valgustugevusega laelamp. Suur aken ja katuseaknad loovad avara ja valgusküllase ruumi. Kohe ukse taga on kümblustünn (kasutatavus sõltub ilmastikust) ja kärjesaun koos WC ja dušiga. Sauna kasutamise aeg ja kordade arv ei ole piiratud. Soovi korral saad kasutada kohvikumaja täisvarustusega kööki (seal on wifi ka).
   
  Ideaalne võimalus ennast kõigest välja lülitada! Majutus minimajas on aastaringselt mõnus ja soe. Ja selleks, et teie majutuse elamus oleks veel suurem, ootab teid saabumisel toas Siidrikoja vahutav rabarberi- & maasikavein “Rosie”, mille aroomis põimuvad rabarber ja maasikas luues täiesti uue ja eriti peene elamuse.
   

  Broneeri oma elamus NÜÜD – indrek@maripuu.eu

 • Adila Heaolu- ja Puhkekeskus

  Adila heaolu- ja puhkekeskus on parim paik neile, kes otsivad puhkust enda igapäevarutiinist.
  Adilas on Teil võimalik ööbida kohakohalises Kärg majakeses või lausa broneerida öö väga erilises mesilasteraapia Kärg majakeses, mis asub keset raba – ideaalne koht, kus võtta aega iseendale.
  Adila heaolu- ja puhkekeskus on ka koduks puuküttega Kärg Saunale – mis  nii mõnegi kliendi sõnutsi on parim omasuguste seas!
   

  Broneeri oma elamus NÜÜD – https://adila.ee/kontakt/

 • Kärg 3.0 Padise Kärjekülas

  Kärg 3.0 on väikemeja, mis rahuldab kõik sinu soovid ka pikemal puhkusel. Naudi puhkust üksi või perega.
   
  Oleme sellesse 20m2 idüllilisse majakesse sobitanud magamistoa, vannitoa, kööginurga ja puhkeala.
  Ning loomulikult ei ole me andnud järgi üheski Kärg väikemajade väärtushinnangus – hea uni ja vabadus on need märksõnad!
   

  Broneeri oma elamus NÜÜD – www.facebook.com/padisekarjekyla

 • Ku:Kärg

  Ku:Kärg Pärnumaal iseloomustab end kui loodusele ning jätkusuutlikusele  keskenudnud puhkekeskust, mida toetavad meie Kärg majad.

  Kärg maju on Ku:Kärjes palju erinevaid – igale maitsele midagi. See on koht kus võtta aeg maha paarina, perena või suisa seltskonnana, ilma, et keegi Kärje kogemusest ilma peaks jääma. 

  “Kuigi parim viis kärjekülas puhkamiseks, on tulla kaasaga Kärg sauna, mõnuleda peale suurepärast leili meie Kärg 3.0is asuvas kööginurgaga puhketoas, ning veeta öö meeldivalt hubases Kärg majakeses võib vahest olla tore ka sõbrad kaasa kutsuda. Meie kärjeküla mahutab kuni kolm paari korraga.” Ku:Kärg meeskond

  Ku:Kärje leiad leheküljelt kuu.freestyle.ee või kirjutades aavo@kubja.com

Veeda öö Kärjes!