• Voose Päikesekodu

  Voose Päikesekodu on täis positiivset energiat! Ainulaadne põhuplaatidest maja laeb akud täis nii endal kui ka teda külastavatel inimestel. Tule proovi ise – Kõrvemaa metsade kristallpuhas õhk ja Voose pöörane ajalugu annavad kokku uskumatult hea auraga laadimispunkti kõikidele!

  Korraldame ainulaadseid meeskonnavaimu tõstvaid muusikateraapia seansse ettevõtete kollektiividele, käime energiat ammutamas ürgses metsas ja rabas, jalutame iidsete legendide jälgedes Harjumaa kõrgeimates mägedes. Viime läbi ka kultuuriloolisi ringreise ja rendime Päikesekodu ruume seminarideks ja esitlusteks

  Kõrvemaa ürgsete metsade ja rabade vahetus läheduses avati maailma esimene Kärjeküla! Tegemist on patenteeritud konstruktsiooniga ja üleni põhuplaatidest ehitatud magamiskabiinidega Voose Päikesekodu juures. Nendes magamine on tervislik ja kosutav uni on garanteeritud!

  Broneeri elamus – www.voosepaikesekodu.ee

 • Loovusait - Ajurünnakustuudio

  Tunned, et sinu meeskonnal või ettevõttel on vaja korraldada ajurünnakuid tulevaste projektide jaoks?

  Siis on Loovusait-Ajurünnakustuudio Teie jaoks loodud!

  Viljapõllu servas asuvas privaatses Hexahouse minimajas saad päriselt lõõgastuda – siin pole televiisorit, wifit ega liigseid asju. On ainult puhkamiseks ja loomiseks  vajalik. Toas on kaheinimesevoodi ja reguleeritava valgustugevusega laelamp. Suur aken ja katuseaknad loovad avara ja valgusküllase ruumi. Kohe ukse taga on kümblustünn (kasutatavus sõltub ilmastikust) ja kärjesaun koos WC ja dušiga. Sauna kasutamise aeg ja kordade arv ei ole piiratud. Soovi korral saad kasutada kohvikumaja täisvarustusega kööki (seal on wifi ka).

  Metsatukas asuvad Kärg majad on selleks loodud, et pärast ajurünnakuid oleks Teil võimalikult rahulik ja tervislik uni. 3 Kärg maja, milles üks on ehitatud eriti luksuslikult panoraam katusega, et te saaksite nautida tähistaevast otse voodist!

  Loovusaidas on teil ideaalne võimalus ennast kõigest välja lülitada ja taas ühendada loomisega, sest tihtipeale saavad ideed otsa! Majutus nii Kärjes kui ka Hexahouse-ides on aastaringselt mõnus ja soe. Ja selleks, et teie majutuse elamus oleks veel suurem, ootab teid saabumisel toas Siidrikoja vahutav rabarberi- & maasikavein “Rosie”, mille aroomis põimuvad rabarber ja maasikas luues täiesti uue ja eriti peene elamuse.
   

  Broneeri elamus – www.loovusait.ee

 • Adila Heaolu- ja Puhkekeskus

  Adila heaolu- ja puhkekeskus on parim paik neile, kes otsivad puhkust enda igapäevarutiinist või on otsingutel, et korraldada suurem sündmus olgu selleks pulm või retriit.

  Adila heaolu- ja puhkekeskus asub 30 minutilise autosõidu kaugusel Tallinnast Raplamaal Kohila vallas. Adila Keskuses on hea olla inimestel, kes peavad lugu aktiivsest puhkusest, kuid ka nendel, kes vajavad vaikust ja rahu. Aktiivse puhkuse soovijal on võimalus mängida tennist, minigolfi, jalgpalli, võrkpalli, pentanque ja teha metsajooksu. Lastele on uus ja mitmekülgne mänguväljak.  Juba mitmeid aastaid leiavad tee Adila heaolukeskusse rohked üritused, konverentsid, pulmad, spordi- ja lastelaagrid ning erinevad väe sündmused.

  Urmas Sõõrumaa väärtustab vaimset ühisloomist, pakkudes inimestele võimalust luua ise ja jagada loomist ka teistega. Adila heaolu- ja puhkekeskus on püha paik, mis on pidevas kasvamises järeltulevatele põlvedele.Tänu oma olemusele sobivad Adilasse ideaalselt ka meie Kärg majad, sest täidavad kõik nõuded, mida Adila heaolu- ja puhkekeskus enda külalistele pakkuda soovib.

  Adilas on Teil võimalik ööbida viies kahakohalises Kärg majakeses või lausa broneerida öö väga erilises mesilasteraapia Kärg majakeses, mis asub keset raba – ideaalne koht, kus võtta aega iseendale.
  Adila heaolu- ja puhkekeskus on ka koduks puuküttega Kärg Saunale – mis  nii mõnegi kliendi sõnutsi on parim omasuguste seas!
   

  Broneeri elamus – www.adila.ee

 • Kärg 3.0 Padise Kärjekülas

   

  Kloostri jõe kaldal Lääne-Harju vallas asub üks õdus põhuplaatidest ehitatud päikesepaneelide toitel Kärg 3.0!

  Kärg 3.0 on meie preemium toode, kuhu oleme paigutanud vannitoa, kööginurga ning 2×2 voodiga magamistoa ja ka pisikese puhkeala. Ning loomulikult ei ole me andnud järgi üheski Kärg väikemajade väärtushinnangus – hea uni ja vabadus on need märksõnad!

  Rikast ajalugu täis Padise kloostrist mõne minuti sõidu kaugusel asuv Padise Kärjeküla on ideaalne puhkepaik pikemaks ajaks kas üksinda või perega. Seiklejatele ei ole Padise Kärjest kaugel ka kuulus Rummu karjäär, mis on meelispaigaks nii suurtele kui ka väikestele. Pärast seiklusrohket päeva uinu Kärjes vaadates tähistaevast, hommikul ava uks ning kuula paarikümne meetri kaugusel asuvat jõe mulinat ning linnulaulu. Padise Kärg meeldib nii üksikutele hingedele, paaridele kui ka peredele, sest ruumi jagub.

  Broneeri elamus – Facebook Padise Kärjeküla

 • Ku:Kärg

  Ku:Kärg Pärnumaal iseloomustab end kui loodusele ning jätkusuutlikusele  keskenudnud puhkekeskust, mida toetavad meie Kärg majad.

  Kärg maju on Ku:Kärjes palju erinevaid – igale maitsele midagi. See on koht kus võtta aeg maha paarina, perena või suisa seltskonnana, ilma, et keegi Kärje kogemusest ilma peaks jääma. 

  “Kuigi parim viis kärjekülas puhkamiseks, on tulla kaasaga Kärg sauna, mõnuleda peale suurepärast leili meie Kärg 3.0is asuvas kööginurgaga puhketoas ning veeta öö meeldivalt hubases Kärg majakeses võib vahest olla tore ka sõbrad kaasa kutsuda. Meie kärjeküla mahutab kuni kolm paari korraga.” Ku:Kärg meeskond.

  Ku:Kärg peremees on iseloomustanud meie Kärgesid nii: “Olen Kärje fänn veel mitmelgi põhjusel. Osa põhjuseid tulenevad Kärje omadustest: heli- ja soojusisolatsioon, mis tagavad aastaringselt hubase, mõnusalt privaatse ja meeldivalt rahuliku keskkonna.

  Põhuplaat kombineerituna puidu ja tselluvillaga loovad tõepoolest meeldiva keskkonna, suurepärase energiatõhususe ja seda kõike minimaalse ökoloogilise jalajäljega. Kärg sobib ideaalselt põhjamaa kliimasse, rikastades koduõue, suvilat või miks mitte kasvõi korteriühistu hoovi ühe mõnusa sauna, „külalistetoa” või kontoriga.”

  Meie Kärg meeskonnaga aga näeme Ku:Kärge kui idüllilist puhkepaika inimesele, kes armastab päriselt ka looduslähedust, kellele on oluline ökoloogilisus ning kes oskab hinnata ühe imevahva perekonna külalislahkust.

  Broneeri elamus: Ku:Kärg koduleht

 • HÕUMY - öö tähtede all

  Hoole ja armastusega sepitsetud mereäärne pesakene on lõpuks valmis teid kõiki vastu võtma!

  Sõida SUP lauaga mööda sooja meresoppi, küta keha kuumaks niiskes kadakasaunas, karasta ennast väliduššiga, naudi päikeseloojangut mullitavas tünnis, sulge tuled ja vaata langevaid tähti otse voodist läbi panoraamvaate. Hommikul pannakad ja kohv otse voodisse! Kõike saab! 

  Siin olles võib isegi puhkusest elukutse saada, sest niiii chill on!

  Kuna koht meile endile väga armas, kodune ja cozy, siis anname endast parima, et see tunne ka kõikidele külalistele edasi kanda! 

  Suur kummardus #kärg tiimile, kes võimaldas crazy idee paberil ka päriselt ellu tuua, nüüdsest uhkusega kärglased 🙂 

  Meie teekonda saad jälgida instagramis @stayhoumy

  Broneeri elamus: AirBnB Stay Houmy

  Teie võõrustajad: AJ&Martti

Veeda öö Kärjes!